S1-024-41185-000 York Contactor 80A 3Pole 24V
Shipping calculated at checkout.
This product is covered by the
manufacturer's warranty period of 90 days.
WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov
Description
S1-024-41185-000 Contactor 80A 3Pole 24V
Payment & Security
Payment methods
  • Ach Direct Debit
  • Amazon
  • American Express
  • Apple Pay
  • Diners Club
  • Discover
  • Google Pay
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Venmo
  • Visa
N/A
York Controls